6 محصول
مرتب‌سازی:

عرقیات گیاهی

عرقیات و گلاب

یکی از پرمخاطب‌ترین رویدادهایی که معمولا در اواسط اردیبهشت ماه هر سال شاهد آن هستیم، آغاز گلاب‌گیری است و بسیاری از افراد برای تماشای این رویداد اصیل و سنتی به کاشان می‌روند. کاشان مرکز پرورش گل محمدی در ایران است. در کنار خواص بی‌نظیر درمانی گلاب برای سلامتی پوست نیز بسیار مفید است.

عرقیات طبیعی و سنتی

عرقیات گیاهی از سالم‌ترین و پرخاصیت‌ترین نوشیدنی‌های گیاهی هستند که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. عرقیاتی مانند گلاب، عرق بیدمشک، عرق شاه‌تره، عرق نعنا فلفلی، عرق کاسنی. البته بهتر است در مصرف عرقیات گیاهی زیاده‌روی نکنید و در مواردی خاص با پزشک مشورت نمایید.

انواع عرق گیاهی و خواص آن

گلاب: همه‌ی ما با خواص گلاب این عرق گیاهی اصیل آشنا هستیم. گلاب طبع گرمی دارد و از دیرباز تا کنون برای آرامش بخشیدن یکی از گزینه‌های اصلی هر فردیی است.
عرق نعنا: حرف مادربزرگ‌ها که به هنگام دل‌درد و دل‌پیچه به ما عرق نعنا می‌دادند، امروز از لحاظ علمی نیز به اثبات رسیده است. البته بهتر است از عرق نعنا همراه با غذا استفاده کنید و از زیاده‌روی در مصرف آن خودداری کنید.
عرق بیدمشک: یکی از زیبایی‌های بهار تماشای درخت‌های بیدمشک است. درختی که گل‌هایش قبل از برگ‌هایش می‌شکفد. از خواص عرق بیدمشک می‌توان به کاهش قند خون و تقویت قلب اشاره کرد.
عرق کاسنی: این گیاه در سراسر نقاط مختلف دنیا کشت می‌شود. عرق کاسنی انتخاب اول کسانی است که به استفاده از داروهای شیمایی علاقه‌ای ندارند. عرق کاسنی برای درمان دیابت و بهبود عفونت بارداری، کبد چرب، تصفیه خون و کاهش وزن مفید است.
عرق شاه‌تره: صفرابر، شهرت عرق شاه‌تره است. عرق شاه‌تره ادرار آور است و باعث پاک شدن معده و تقویت پوست و کبد می‌شود.

خرید آنلاین عرقیجات

تمامی عرقیات گیاهی موجود در فروشگاه اینترنتی فیلی به‌صورت سنتی تهیه می‌شوند و با تضمین کیفیت و اصالت و بهترین قیمت به بازار عرضه می‌شوند. شما می‌توانید با مراجعه به هر محصول از مشخصات، خواص، فواید و شرایط استفاده از آن‌ها مطلع شده و بعد از آن نسبت به خرید اقدام نمایید.

دنبال چی می‌گردی؟

نام محصول مورد نظر خودت رو در بخش زیر وارد و روی جست‌وجو کلیک کن