اصلا نگران نباشید! فیلی با شماست! فقط این بخش رو با دقت مطالعه کنید

بازگرداندن کالا

در رابطه با ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به بازگرداندن مواد خوراکی با توجه به ضرورت رعایت نکات و موارد بهداشتی، توجه به این نکته اهمیت بسیار بالایی دارد! تنها سفارشاتی امکان بازگشت را دارند که درب محصول به‌هیچ وجه باز نشده و محصول پلمپ و در شرایط اولیه خود باشد. تنها در این‌صورت امکان بازگشت سفارش وجود دارد. لطفا قبل از خرید به این نکته توجه نمایید.

ارتباط تلفنی

اطلاع رسانی از طریق تماس

چنان‌چه با توجه به نکته‌ی گفته شده، قصد مرجوع کردن کالای خود را دارید می‌توانید از طریق برقراری تماس تلفنی با شماره‌ی 02128421916 با کارشناسان فیلی ارتباط برقرار نموده و نسبت به مرجوع کردن سفارش خود اقدام نمایید.

اطلاع‌رسانی از طریق واتساپ

چنان‌چه با توجه به نکته‌ی گفته شده، قصد مرجوع کردن کالای خود را دارید می‌توانید از طریق ارسال پیام در واتساپ به شماره‌ی 09021916902 با ارسال شماره سفارش و علت مرجوع کردن خود نسبت به بازگرداندن کالا اقدام نمایید.

ارسال پیام
بازگشت وجه

روش‌های بازگشت وجه

درصورتی‌که با توجه به شرایط بازگرداندن کالا، سفارش شما برای دریافت و بازپرداخت وجه توسط کارشناسان فیلی تایید شود، دو راه برای پرداخت وجه به شما وجود دارد:

1- شارژ کیف پول حساب کاربری شما. در این روش مبلغ سفارش به‌طور کامل به کیف پول شما در فروشگاه اینترنتی فیلی اصافه می‌گردد و شما می‌توانید از آن برای خریدهای بعدی خود استفاده نمایید.

2- بازپرداخت وجه از طریق کارت به کارت. در این روش وجه سفارش برای شما به‌صورت کامل کارت به کارت می‌شود.

هزینه ارسال بازگردان کالا

لطفا توجه نمایید درصورتی‌که کالای شما مشکلی نداشته باشد و شما تمایل به بازگرداندن آن را به هر دلیلی داشته باشید، هزینه‌ی ارسال و بازگرداندن کالا بر عهده مشتری است و فیلی هزینه‌ی ارسال را در این مورد به شما پرداخت نمی‌کند و تنها وجه سفارش برای شما واریز می‌گردد.

ارسال کالا
لغو سفارش

انصراف از خرید

چنان‌چه تا پیش از ارسال کالا از خریدتان منصرف شدید، لازم است که در اولین فرصت تصمیم خود را با پشتیبانی فیلی در میان گذاشته و مراتب را با ذکر شماره‌ی سفارش‌تان اطلاع‌رسانی کنید.